Setup Menus in Admin Panel

PRAWDA NUMER 1: Przeciętne firmy mają przecię™tny marketing i przecię™tną sprzedaż.

PRAWDA NUMER 2: 99% właścicieli salonów stosuje marketing : “Klient Przyjdzie Sam”

PRAWDA NUMER 3: Najlepsze firmy, które nigdy nie będą miał‚y problemów z klientami mają zawsze najlepszą reklamę™.

 

To ona generuje im nieprzeciętną sprzedaż. Po 18 latach doś›wiadczeń w prowadzeniu swojego biznesu mogę™ powiedzieć jedno: Są Tylko 2 Rodzaje Działań„ Marketingowych: skuteczne i nieskuteczne!

 

=> Cokolwiek nie powiesz w tym momencie to jest fakt. Jeś›li czytasz teraz ten tekst to prawdopodobnie jak wielu właś›cicieli firm zakoń„czyłeś› kolejny miesiąc z niezadowalającym wynikiem. W biznesie jest tak, że albo się™ rozwijasz, albo się zwijasz. Nie ma nic poś›rodku. Nic się™ samo nie dzieje – TY dokonujesz wyboru.

 

=>   Możesz przyciągać‡ klientów, którzy zostawią w miesiącu po kilka tysię™cy zł‚otych, ale możesz też takich, którzy zostawiają 30 zł. A Jaki marketing Ty chcesz realizować‡? Marketing też podlega zmianom.

 

=>     Wł‚asny biznes to duża odpowiedzialność‡. Albo zdobywasz klientów i zarabiasz, albo…

 

=>      Posłuchaj tego! KAŻDY BIZNES rozwiniesz za pomocą dobrej reklamy. Nawet, jeś›li teraz cał‚kiem dobrze Ci się™ powodzi, to może być znacznie lepiej! A teraz uwaga!!! MARKETING TO NIE TYLKO REKLAMA! Zastosuj tylko 10% tych pomysł‚ów które mam dla Ciebie a zobaczysz jak zacznie się™ zmieniać Twój biznes.

 

=>      Jeś›li idzie Ci sł‚abo w Biznesie, to tylko dlatego, że za mało sprzedajesz! Nie ma innej przyczyny. Możesz to wł‚aśnie teraz zmienić… Pokażę™ Ci proste techniki do udoskonalania Twoich działań marketingowych nawet jeś›li zupeł‚nie się™ na tym nie znasz. Ile To jest warte? Sam e-book wyceniam na 97 zł‚. Pomysł‚y, które opisuję™ sprawdził‚am – zadziałał‚y i każdy z nich przyniósł nam od kilkuset do kilkunastu tysięcy w ciągu kilku dni. Pomysły zadziałały również w innych salonach. Zainwestowane pieniądze wracają w ciągu kilku dni. Jedna kampania przyniosła salonowi 1500 zł netto dochodu od klientek, które nie były w salonie ponad rok!

 

Gdyby tylko jeden z nich zainspirował‚ Cię do nowego i przyniósł‚ dochód to czy 97 zł‚ byłoby dużo? (ale TY dzisiaj tyle nie zapł‚acisz!)

Wystawiam Tylko 30 sztuk ale prawie darmo!

Nawet, jeś›li tylko jeden ze sposobów wprowadzisz w życie, to zwróci Ci się bł‚yskawicznie. Jeden z właścicieli salonów po przeczytaniu tego e-booka następnego dnia zakupił u mnie szkolenie za 3000 zł.

A teraz pytanie do Ciebie: Chcesz tylko przetrwać‡ czy… wreszcie się™ wybić‡?

Możesz go mieć za chwilę na komputerze!

 

Program Nauczania

Nie znaleziono programu nauczania !
KUP E-BOOKA
  • 97.00  27.00 
0 STUDENTS ENROLLED
    top

    error: